Відому українську акторку та телелеведучу Руслану Писанку останні два роки не запрошують працювати до Росії. Про це сама акторка розповіла у своєму інтерв'ю виданню "Сьогодні".

"У Росії проекти, в яких я брала участь, зупинені. Відносини між країнами ускладнилися, я туди не прагну, та мене туди і не кличуть. Протягом останніх двох років мене запрошували на російське телебачення, але я знаю, що туди вони покличуть політиків і так далі - почнеться гризня, метушня, образи. Краще відразу відмовитися, тому що знаєш, що вони будуть провокувати", - розповіла Писанка.

За її словами російським СМІ потрібні лише рейтинги та скандали. Писанка зазначила, що ряд артистів погоджується, їде, потрапляє в неприємні ситуації.

"мені досить в інтернеті всякі шоу перегорнути, щоб побачити їх настрій. Багато хто думає, що я ще там, але це не так", - додала актриса.

Руслана Писанка підсумувала, що хоче жити в Україні, примножувати її духовні багатства, щоб людям ставало легше і цікавіше.

Популярні новини зараз

Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана

Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята

"Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Показати ще

Читайте також: Європі потрібні українські різноробочі та обслуга

Нагадаємо, що Руслана Писанка - українська актриса, телеведуча. Народилася в сім'ї кінооператора Ігоря Миколайовича Писанко (справжнє прізвище акторки пишеться саме так). Популярність їй принесла передача "Погода" на каналі "Інтер". Також вела реаліті-шоу "Службовий романс" в парі з Володимиром Зеленським.

На рахунку Писанки більше 20 фільмів в Росії, Україні, Польщі та Голландії. За роботу у фільмі "Москаль-чарівник" (1995) була нагороджена Державною премією України ім. Олександра Довженка.