Вулиця Електриків на Рибальському острові яскраво демонструє, як може змінитися життя людей зі стартом будівництва. Після того, як почали будівництва Подільського мостового переходу з шосе і естакадою для метро, ​​на районі стало зовсім сумно.

Тут курсує один маршрут - яскраво-жовтий СityBus "МАЗ" щодня розфарбовує сірі будні острова, повідомляє Наш Киев. Картинки звідси більше схожі на фотографії постапокаліпсис. На цій території є відділення пошти, перукарня, гастроном, пару пивних ларьків.

Дивлячись на сірі занедбані будівлі не може скластися враження, що це все-таки житловий район. Незважаючи на це місцеві жителі якось знаходять привід для веселощів. 81-річна пенсіонерка розповідає, що раніше життя острова була набагато різноманітніше, тому що функціонував завод, а тепер все молоді мріють виїхати.

Місцевим жителям неодноразово розповідають, як облаштують їх квартал і "годують" обіцянками ремонту, але насправді нічого не відбувається.

Читайте також: Новий будинок для жертв "Еліта-центру" знищить водойму з качками

Популярні новини зараз

В Україні можуть заблокувати всі рахунки боржників – навіть зарплатні картки

Гороскоп на 12 березня: чому середа може стати найгіршим днем для деяких знаків Зодіаку

Отруйні овочі заполонили ринки: що зараз продають українцям

Без документів — під арешт: ТЦК готують масштабні перевірки українців

Показати ще

Нагадаємо, що мама Надії Савченко відмовилася від землі в Биківні Київської області.