РФ вирішила скористатися Донбасом для того, щоб безкоштовно утилізувати фармацевтичні відходи, адже в Росії їх переробка обійшлася б дуже дорого, тому в так званому "гумконвої" на Донбас прибули прострочені ліки.

Відповідну інформацію надав журналіст Валерій Асянов, повідомляє "Преса України".

Журналіст зазначив, що згідно з повідомленнями від мешканки Макіївки вдалося дізнатися, що в місто завезли прострочені ліки, вироблені в РФ. Такий "подарунок" вдалося отримати під час епідемії грипу та ГРЗ.

Читайте також: 200 тисяч пенсіонерів Донбасу не отримують пенсії з початку війни

Сам журналіст додав, що таке явище важко назвати випадковістю, адже на сьогодні питання управління лікарськими відходами в РФ стоїть дуже гостро. Для того, що утилізувати прострочені відходи слід вдаватися до витратних процедур, а просто викинути на смітник не можна, адже це карається законом і штрафами. Вивезти їх в іншу країну теж не можна, адже на митниці не пропустять такі ліки.

Популярні новини зараз

Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували

Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав

"Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі

Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії

Показати ще

"Але, на щастя, під боком виявляється Донбас, який потребує ліки. А всі турботи по доставці відходів на це "звалище життя" візьме на себе держава, в машинах, що не оглядають на митниці. Просто подарунок долі для недобросовісних підприємців. Залишилося тільки домовитися з потрібними людьми, щоб ті не придивлялися до дат на блістерах. А це ніколи не було проблемою в Росії", - підсумував журналіст.