Російського дипломата затримала під час спроби дати хабар правоохоронцю Служба Безпеки України. Він пропонував 400 американських доларів за видачу прав на користування транспортним засобом на своє ім'я та на ім'я ще одного представника іноземної консульської установи.
Співробітника Генерального консульства Російської Федерації затримали у Харкові, де він працює, повідомила СБУ на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.
Після затримання чоловік сказав, яку посаду займає, та пред'явив дипломатичний паспорт й акредитаційну картку. Правоохоронцям довелося відпустити затриманого, оскільки у нього дипломатичний імунітет.
Зараз розглядається питання про оголошення російського дипломата персоною non grata.
Читайте також: Середній хабар в Україні зріс до 40 тисяч
Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах
Рф готує потужний удар по Україні: експерт попередив про небезпеку
Система пільгового проїзду змінюється: які правила введуть
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки
Служба повідомляє, що і надалі продовжуватиме протидіяти представникам спецслужб Російської Федерації у їх намаганні корумпувати правоохоронні органи України, а також використовувати такі ситуації для формування негативного іміджу державних інституцій.