Барбадоська співачка Ріанна створила спільну колекцію взуття разом з відомим іспанським брендом Manolo Blahnik. 28-річна зірка настільки вражена однією моделлю, що готова подарувати селфі щасливій власниці.
За словами Ріанни, ця колекція присвячується виключно сміливим дівчатам, адже не кожна наважиться одягнути оригінальні речі. Деякі моделі більше нагадують штани з підборами, а не туфлі чи чоботи, повідомляє Vogue.
"Мені шкода дівчину, яку я побачу у цьому взутті. Я підбіжу до неї на вулиці та закричу від щастя. Я не відчеплюсь від неї, поки не зроблю селфі", - коментує своє творіння Ріанна.
Також співачка жартома додала, що її колекція з дизайнером Маноло Бланіком є небезпечною. Дівчину можуть вкрасти на вулиці за взуття, адже воно надто відверте.
Читайте також: Манікюр для моделей, який роблять 12 годин (фото)
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Ріанна не лише у дизайнерській справі втілює найсміливіші ідеї, а й у кліпах. В останній роботі Bitch Better Have My Money дівчина з'явилася повністю оголеною.