Радник президента України Олег Медведєв прокоментував ситуацію зі зверненням лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука до Петра Порошенка щодо "кіборгів", які потрібні українській політиці.
Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Медведєва в соцмережі Facebook.
"Президент знав про настрої Святослава. Те, що Вакарчук використовує зустріч, щоб вилаяти Порошенко, було очевидно. Проте, артиста запросили, щоб він мав можливість висловити свої критичні зауваження до влади. І це одне з тих змін, які Святослав не хоче помічати ", - написав радник Порошенко.
Читайте також: Боєць АТО з ампутованими стопами надихнув Вакарчука на пісню (відео)
Варто відзначити, що пізніше Медведєв видалив частину фрази, зробивши її менш коленням, історія редагування повідомлень дозволяє це побачити.
Холод не відступає: коли Україну накриють морози після потепління
"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Нагадаємо, фронтмен музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук під час нагородження орденом Свободи звернувся із вражаючим посланням до президента Петра Порошенка, в якому наголосив, що країну знищує корупція, низький рівень політичної еліти та несправедливість, які набагато сильніші за військову агресію на Сході країни.