Заява американського президента про необхідність повернення Україні незаконно анексованого Криму викликала у Кремлі абсолютно прогнозовану реакцію.
Коментуючи мессидж Дональда Трампа, прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що Росія не обговорюватиме питання пов'язані зі своєю територією, із зарубіжними партнерами, пишуть прокремлівські ЗМІ,
Таким чином він дав зрозуміти, що Росія, яка вважає Крим своєї територією, і не думає повертати його Україні. Натомість Пєсков запевнив, що вони і надалі "послідовно доноситимуть партнерам свою аргументацію по Криму".
Читайте також: Кремлю влаштували "чорну суботу" у НАТО
Наразі у Кремлі чекають остаточного завершення формування адміністрації Білого дому, аби почати "вибудовувати відносини" і налагоджувати перші офіційні контакти.
Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку
Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", учора прес-секретар Білого дому Шон Спайсер від імені Дональда Трампа запевнив, що Америка буде дотримуватися у стосунках з Росією жорсткої риторики до повернення Криму. До цього, за його словами, ні про які компроміси мова йти не може.
В адміністрації українського президента заяву з Вашингтона зустріли з оптимізмом.
.ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ.