Президент Росії Володимир Путін планує завершити широкомасштабні військові дії в Україні до 9 травня. Про це розповів екс-секретар РНБО Андрій Парубій.

На даний момент на кордоні України з Росією знаходиться значна кількість російської військової техніки. Українська розвідка доповіла, что війська РФ за останні дні проводять манерви і перегрупування. Імовірно, планується наступ на Маріуполь.

Парубій уточнив, що такі дії пов'язані з майбутньою агресією Росії по відношенню до України, закінчення якої планується на 9 травня.

Дата обрана не випадково, адже 9 травня вважається Днем перемоги над нацистськими загарбниками. Росія такими діями прагне всьому світу показати свою військову міць.

Екс-спікер парламенту підкреслив необхідність термінової військової допомоги Заходу Україні в протистоянні з російською агресією.

Популярні новини зараз

ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати

ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати

ПриватБанк може залишити без грошей через перекази з картки на картку

Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток

Показати ще