Стосунки між Роналду та марокканським кікбоксером Бадром Харі сягнули нового рівня: португалцеь літає на батьківщину свого приятеля по кілька разів на тиждень. Президенту "Реала" Флорентіно Пересу набридла така "любов" і він посягнув на святе.

За інформацією "Футболу 24", бос королівського клубу заборонив головній зірці команди настільки часто літати у Марракеш. Перес особисто слідкуватиме за графіком 30-річного футболіста, а на допомогу йому прийде король держави Мохамед VI. З ним президент "вершкових" товаришує дуже довго, тому регулярно отримуватиме доклади.

Основною причиною заборони Роналду бачитись з Харі стала продуктивність гравця. Він, на думку Переса, почав швидше втомлюватись та не демонструє колишньої форми. Також керівника напружує і той факт, що обох спортсменів почали підозрювати у гомосексуалізмі.

Нагадаємо, Роналду навіть святкував зимові свята зі своїм товаришем-бійцем. Хлопці весело відірвалися у новорічну ніч у розкішному двомісному номері марокканського готелю за 2,5 тисячі євро.

Читайте також: Тренера "Наполі" покарали за образу геїв

Популярні новини зараз

"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням

Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати

ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні

За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити

Показати ще

Дивно, що Перес взагалі щось зміг заборонити Роналду, адже заради його втіхи він приховував реальну вартість Бейла, а також схилявся на бік португальця під час незгод з екс-тренером Бенітесом.