У Полтавській мерії через три дні відреагували на розміщення на сайті комунального підприємства нового туристичного логотипу. Його безкоштовно розробила київська студія відомого російського дизайнера Артемія Лебедєва. Його виконав дизайнер студії, полтавчанин Володимир Павленко, а на сайті розмістив керівник відділу туризму управління культури Віталій Павлов. При цьому чиновники не поставив до відома мера.

Заступник голови міської адміністрації Світлана Тарашевська зазначила, що сьогодні чиновники відмовилися від логотипу і обіцяють звільнити Павлова, повідомляє Полтавщина. Рішення відмовитися від роботи популярного дизайнера мотивували політичними питаннями.

Засновник дизайнерської студії Артемій Лебедєв, як відомо, активно висловлюється про відносини Росії та України. Він виступив на підтримку анексії Криму і навесні 2015 його студія вже презентувала туристичний логотип для півострова. Лебедєв неодноразово різко висловлювався про Україну, також він затятий стронники вживання прийменника "на" при згадці України. Фахівці у сфері політичної лінгвістики уточнюють, що для позначення незалежної держави, суверенної території необхідно вживати прийменник "в", що свідчить про повагу до територіальної цілісності країни. Лебедєв впевнений, що росіяни звикли писати і говорити "на Україні".

Читайте також: Відомого російського дизайнера оштрафували на один мільйон рублів за образу ветеранів війни

Нагадаємо, що 15 січня Запоріжжя приєдналося до числа українських міст, у яких є туристичний логотип.

Популярні новини зараз

Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно

Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні

Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов

Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували"

Показати ще