Повідомляється, що 2-річна дитина потонула в басейні в Брешії. Про це повідомляє "Sports.ru".
За попередньою інформацією. Симона та Альберто Пірло не догледіли дитину під час святкування, що проходило у їхньому будинку.
Коли дитину виявили, то відправили до лікарні, однак медики не змогли врятувати племінника футболіста.
Нагадаємо, що на гравця "Барселони" Ракитича напали під час відпочинку
Півзахисник "Барселони" та збірної Хорватії Іван Ракитич перервав свій заслужений відпочинок через неприємність. Він відпочив разом з родиною на орендованій віллі біля Адріатичного моря, поки на них не скоїли напад невідомі.
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Як пише Vecernji.hr, 28-річний футболіст орендував розкішний маєток для сімейного відпочинку. Вчора увечері шестеро невідомих почали закидати дім камінням та іншими предметами. Ракитич та члени його сім'і перелякались. Вони втекли з острова, де була розташована вілла, на катері.
Місцеві повідомили, що нападники не зупинились на скоєному. Вони, після того як відомий футболіст із родичами залишили маєток, потрапили усередину та розграбували його.