Вазу, яку британське подружжя з Бірмінгема 36 років використовувало у якості підпірки для дверей, продали на аукціоні за 650 тисяч фунтів стерлінгів (863 тисячі доларів).
Справжню цінність трьохсотрічної китайської порцелянової вази, що дісталася подружжю у спадок від родички, зрозумів співробітник аукціонного будинку. Він випадково заглянув у гості до цього помешкання, пише Life.ru.
Побачивши таку раритетну річ, чоловік запропонував власникам спробувати вставити її на аукціон. Він з'ясував, що у спадок цю вазу подружжю. заповіла тітка, котра ще в 30-их роках минулого століття займалася купівлею та перепродажем антикваріату.
Читайте також: Як розбагатіти завдяки старому касетному плеєру
Відомо, що новим власником рідкісної вази став колекціонер з Китаю, який, втім, заявив, що в майбутньому планує перепродати її як мінімум за мільйон фунтів (1,32 млн. доларів).
Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів
Тепер по кишені кожному: супермаркети переписали ціни на ключові продукти
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги
Найдорожча китайська ваза у світі династії Юань середини XIV століття була продана на аукціоні в Нью-Йорку у 2006 році. Вона пішла з молотка за 4,72 млн. доларів. В останній раз ця ваза з'являлася на публічному аукціоні в 1993 році. Тоді її купили за 1,23 млн. доларів.