На Донеччині військові відшукали схрон із боєприпасами. На схованку вони натрапили з допомогою маріупольської контррозвідки.
Про це розповіли у прес-службі штабу АТО.
"Неподалік від населеного пункту Бугас, Волновахського району, виявили арсенал із гранатомета РПГ, пострілів до РПГ-7, гранат ручних Ф-1, РГД, РГО, пристрою для встановлення розтяжки, запалів, двох танкових кумулятивних снаряди, сигнальних ракет, димових шашок.
Читайте також: Селянин ховав вдома 17 гранат (фото)
Цікаво, що серед зброї також знайшли одну гранату до підствольного гранатомету ГП-25. На ньому був російський напис "На память от разведки третьего полка".
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Згідно інформації, у схроні була велика кількість патронів калібру 12,7 мм, 5,45 мм, 7,62 мм, 9 мм, а також 9 цинків патронів калібру 5,45 мм та 7,62 мм.
За особливостями схованки контррозвідка визначила, що арсенал належав диверсантам російських найманців.
Наразі, злочинців шукають. Боєприпаси вилучать та знищать, згідно військового порядку.