У місті Васильків під Києвом справжня екологічна катастрофа. Місцева річка Стугна стала червоного кольору, а риба в ній померла.
Як пишуть місцеві ЗМІ, у річці купались діти, пили воду домашні тварини з багатьох господарств, а рибаки ловили рибу. Тепер у водоймі вода червоного кольору, а риба в ній мертва. Місцеві активісти забили тривогу та викликали на місце працівників комунальних служб.
Експерти взяли воду на пробу, але й без їхнього висновку ясно, що вода непридатна ні для купання, ні для рибалки. Мешканці в один голос запевняють, що винуватцем забруднення води є фабрика ''Ацелот'', яка виготовляє фарбу.
За словами свідків, днями раніше з підприємства вилили фарбу просто у річку. На фабриці цей факт, певна річ, спростовують, а не територію не пускають - підприємство "не працює". Проте мешканці сподіваються, що правоохоронці все ж знайдуть винних та покарають їх.
Читайте також: Київська річка визнана найбруднішою в Європі
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження
Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції
На Київщині і без шкідливих викидів водойма у жахливому стані. Річку Либідь визнали екологічною катастрофою, однак депутати обіцяють її очистити.