Відразу після призначення Юрія Луценка на посаду глави Генеральної прокуратури багато хто почав чекати кадрових змін, які б сказали про загальну діяльність політика на новій посаді. Виявилося, що першим на виліт вже готується молодий заступник Роман Говда. Він підписав підозру екс-заступнику глави Генпрокуратури - другу і в минулому адвокату Луценка Віталію Каську.

"У кулуарах шепочуться (і навіть роблять ставки), що його звільнення - вже нібито питання вирішене", - посилаються на джерела Вести.

Другою характерною ознакою діяльності Луценка на посаді ГПУ складається в "проштовхуванні" своїх людей в відомство.

"Що стосується нових облич, то місце Говди, ймовірно, може зайняти колишній глава Держвиконавчої служби - юрист Яценюка Дмитро Сторожук. А ось швидке призначення колишнього голови Головного слідчого управління Ігоря Щербини на посаду заступника Луценка його прес-секретар Лариса Сарган офіційно спростувала", - продовжують інформувати Вести.

Читайте також: Луценка змусять посадити друзів Порошенка

Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах

Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла

Показати ще

Нагадаємо, що нардеп Сергій Лещенко заявив, що Юрій Луценко під час діяльності мера Києва Леоніда Черновецького виступав з критикою його роботи. У той час в мерії працював Олесь Довгий, який перед призначенням Луценка збирав для успішного голосування голоси депутатів.