Під вплив панічних атак піддаються люди різного віку. На перший погляд, людини здаються абсолютно здоровими, але настає момент, коли втрачається самоконтроль, що тягне за собою страх і панічну атаку.

Разом з порталом "Знай.ua" розглянемо рекомендації лікарів, а також причини, види, симптоми і методи боротьби з панічними атаками.

Читайте також: Гірників із шахти Степова вивели на поверхню

Симптоми: задуха, швидке серцебиття, утруднення дихання, блідий колір шкіри обличчя і рук, оніміння кінцівок, страх зійти з розуму, запаморочення, страх того, що з вами може щось трапитися, страх настання смерті.

Причини виникнення: підвищена чутливість (окремий тип темпераменту), хвороба серця, хвороба травної системи, гормональні збої, спадкова схильність (у разі нападу обов'язково дізнайтеся, чи були подібні проблеми в роду), на психологічному тлі.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Показати ще

Види панічних атак:
Спонтанна. Вона з'являється, без будь-яких причин, в будь-якому місці і в будь-який час. При такому вигляді атак людині ще складніше впоратися з атаками, так як вони застали зненацька.
Ситуаційна. З'являється в ході, будь-яких переживань, неврозу, істериках. Несприятливе середовище призводить до прояву атак.
Умовно-ситуаційна. Атаки з'являються через будь-якого хімічного впливу, наприклад вживання алкоголю, наркотичних речовин або на тлі гормонального збою.
Будь-який збій в організмі, необхідно лікувати, за допомогою лікарів, але є й інші методи в домашніх умовах, які допоможуть стабілізувати ваш стан.

Методи в домашніх умовах:
Прогулянка на свіжому повітрі.

Гуляйте на свіжому повітрі і глибоко дихайте. Відвідуйте ті місця, які ви знаєте і вони вам радують око і душу. Так само пізнавайте, щось нове. У цьому випадку головне відключити свою увагу від проблеми і зануритися в інший світ, кращий світ. Не думайте про погане і пам'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває.
Спорт.

Займайтеся спортом до болю в м'язах. Це допоможе вам забути про проблеми. Спорт це кращий засіб, щоб привести організм в норму.

Режим перемикання.

Намагайтеся відволікатися від життєвих проблем, не доводьте себе до зайвого стресу, дивіться добрі фільми і читайте любовні романи.

Режим і впевненість.

Намагайтеся снідати, обідати і вечеряти в один і той же час доби. Пийте багато чистої води, купуйте натуральні соки. Не вживайте алкогольні напої та наркотики. Будьте впевнені в собі і пам'ятайте, що з вами нічого не може трапитися, хіба тільки щось хороше.

Проблема. Вивчіть проблему своїх страхів і атак і тоді ви зможете повністю контролювати ситуацію.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що йога, медитації та практики усвідомленості допоможуть підліткам краще справитися з тривожністю і не завдадуть молодому організму такої шкоди, як седативні препарати.