Голлівудська кінодіва Ніколь Кідман не отримала "Оскар", але все одно примудрилася прикувати всю увагу до себе.

​​Зірка була представлена у категорії "Найкраща акторка другого плану", а от нагороду забрала в номінації "Найгірші оплески".

У мережу потрапив відеозапис, на якому Кідман із променистою усмішкою на обличчі радіє за новоспечену власницю статуетки Віолу Девіс.

І все б нічого, однак плескає суперниці Ніколь вельми дивним чином - ніби у неї ще не просох лак для нігтів.

Ясна річ, чудернацькі оплески не залишилися непоміченими. Соцмережі одразу ж вибухнули постами із закликами навчити актрису нормально плескати.

Популярні новини зараз

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще

А потім взагалі з'ясувалося, що нездатність Кідман по-людськи рукоплескати помітили ще на церемонії вручення "Оскара" у 2015 році.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", став відомий повний список переможців "Оскара-2017".