Дешевша терапія може так само ефективно боротися з депресією, як і когнітивно-поведінкова терапія. Про це повідомляє "Телеграф".

Вчені з Університету Ексетера довели, що активація поведінки (АП) є значно простішим і дешевшим рішенням, оскільки вона доступна спеціалістам з меншою підготовкою.

Повідомляється, що даний спосіб на 20% економічніший за когнітивно-поведінкову терапію.

Люди починають концентруватися на змістовній діяльності та керуватися при цьому власними цінностями, що допомагає подолати депресію.

"Ефективне лікування депресії при невисокій вартості є глобальним приорітетом. Ми зробили висновок, що це найнадійніше свідчення того, що активація поведінки є настільки ж ефективною, як КПТ. Такий метод буде розвиватися, тому що робочу силу можна тренувати набагато легше й дешевше без компромісу на високому рівні якості. Це захоплююча перспектива для скорочення часу очікування та покращення доступу до високоякісної терапії депресії в усьому світі й дає надію на країни, які в даний час борються з впливом депресії на здоров'я своїх народів і країн", - повідомив Девід Річардс, професор Універститету Ексетера.

Популярні новини зараз

Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло

"Період складнощів закінчується": ведичні астрологи назвали місяць, коли українцям стане легше дихати

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії

Показати ще