У День вишиванки місцеві політики Тернополя вирішили привітати малюків, які з'явилися на світ в цей важливий день - їм подарували національні костюми. Вишиванку, шапочку і вишитий рушник отримали двоє хлопчиків і двоє дівчаток.

Перше, що одягли на новонароджених, були вишиванки, як символ українського народу. Медсестри допомогли молодим матусям одягнути новонароджених українців, повідомляє beztaby.te. Діти по-різному реагують на новий одяг. Маленька Елеонора засинає, а ось Владислав вже починає показувати характер і вередує.

"Ще четверо жінок у нас чекають появи дітей сьогодні. Припускаємо, що когось може і швидка привезти. Патріотами не народжуються. Патріота виховують. І це виховання починається з пологового будинку, - коментує головний лікар Тернопільської міської лікарні №2 Віктор Кміта і повідомляє, що такі ж подарунки вручать ще шістьом новонародженим.

Батьки діток повідомляють, що за давніми традиціями України понесуть в цих вишиванках їх на хрестини.

"Вишиванка - органічна частина життя всіх українців. Оскільки в цьому році це ювілейне десяте Свято вишиванки, було прийнято рішення всім народженим в цей день дітям в тернопільському пологовому №2 подарувати вишиванки, - розповідає міський голова Сергій Надал.

Популярні новини зараз

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Показати ще

Читайте також: Виставка вишиванок пройде в столичній підземці

Нагадаємо, що сегоня в будівлю Ради багато депутатів прийшли у вишиванках.