Вагітна українська співачка Галина Безрук посіла друге місце на пісенному конкурсі "Нова хвиля-2016" у Сочі.

У фіналі дівчина виконала пісню "Небо тобі". Суддів конкурсу дуже зворушила композиція. Анжеліка Варум пустила сльозу, а її чоловік Леонід Агутін аплодував українці стоячи. Майже всі члени журі оцінили пісню на вищий бал.

Безрук була за крок від перемоги, але Філіп Кіркоров, Ігор Крутой, Віктор Дробиш, Арман Давлетяров і Дімітріс Контопулос поставили їй по 10 балів.

Галина Безрук пізніше поділилася із шанувальниками в Instagram емоціями від участі у конкурсі.

"Свято закінчилося. Сиджу в аеропорту, читаю ваші коментарі і ридаю від щастя! (Сльози не п'яні, самі розумієте!) Я навіть уявити не могла, що буде стільки привітань, побажань і нескінченного тепла. Це таке щастя! Спасибі вам, улюблені! Спасибі за честь бути почутою, зрозумілою, прийнятої і любою вам", - написала співачка.

Популярні новини зараз

У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих

Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

"Тепер можна видихнути, заспокоїтися і присвятити себе звичайним жіночим повсякденним клопотам. Нескінченна кількість щирої вдячності за те, що ви, мої улюблені, дорогі, прекрасні друзі були поруч. За те, що підтримували, вірили і хвилювалися разом з нами! Якби ви знали, скільки щасливих і вдячних сліз я пролила над вашими повідомленнями і коментарями! Вибачте, що не можу відповісти всім, але знайте - я все читаю і радію, як дитина, кожному доброму слову! Я ці кілька днів живу і творю у вашій нескінченній любові та благословенні. Це неймовірне відчуття! І знайте, що ніякої печалі немає і не буде. Ми ПЕРЕМОГЛИ І ТІЛЬКИ ТАК! "Додала Безрук.

Перше місце на "Новій хвилі-2016" розділили два учасники - хорват Діно й італієць Вальтер Річчі. Українка відстала від них усього на один бал!

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Собчак показала кругленький животик.