Робота у нічні зміни є шкідливою не лише для соціального життя людини, а й для її здоров'я. Вчені з медичної школи Гарварду запевняють, що нічна праця призводить до підвищення шансів стати жертвою деяких хвороб.
Як пише Huffington Post, робота роками у близький до третьої години ночі час підвищує рівень серцевих захворювань на 12%. Чим довше працювати у ніч, тим більше шансів отримати ішемічну хворобу серця.
Вчені також запевняють, що робота у нічну зміну протягом тридцяти років вдвічі збільшує шанси жінок захворіти на рак грудей. Крім того, нестандартний робочий час нерідко змушує людину прив'язуватись до шкідливих звичок, що також може викликати онкологічні захворювання.
Слід зазначити, нічна робота у більшості випадків заважає нормальному харчуванню, а це викликає ще одну хворобу. Діабет також нерідко виникає у сов.
Читайте також: 1,5 літра пива щодня сприяє схудненню
Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати
Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Окрім хвороб організму, людина, яка працює уночі, зазвичай схильна і до психологічних проблем. Людина мало часу проводить із друзями та замикається у собі. В результаті вона становиться депресивною та вічно втомленою, а емоційні проблеми людей значно скорочують життя.