Сьогодні вдень у Києві невідомі викрали автомобіль прямо з евакуатора. Інцидент стався за адресою: проспект Голосіївський, 156.

Портал "dtp.kiev.ua" повідомив, що там невідомі під загрозою розправи викрали з евакуатора червоний автомобіль марки "Пежо".

Після цього, злочинці сіли в свої автомобілі: АА7379МТ, СА3406 - "Шкода", АЕ8120ЕХ "Сітроен" та поїхали у невідомому напрямку.

Оголошено план перехоплення.

Читайте також: Водій катався по Києву з пістолетом

Популярні новини зараз

Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику

Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву

Показати ще

Раніше повідомлялось, що у ботанічному саду Києва з'явився злочинець, який грабує дітей. Так, учора, грабіжник, по серед білого дня, відібрав у 14-річного школяра мобільний телефон.

На території ботсаду до школяра підійшов чоловік на вигляд 40 років і повідомив, що хлопець підозрюється в крадіжці сумки. Нібито, зараз прийде жінка, яка його пізнає.

Зловмисник вимагав віддати йому мобільний телефон, аргументуючи тим, "щоб підліток не втік". Отримавши мобільник, чоловік зник.