Журналістка з Британії стане володаркою першого квитка на Євробачення-2017.

Про це розповіла на офіційній церемонії початку продажу квитків українська співачка Руслана Лижичко, повідомляє УНН.

Читайте також: Rozhden: що треба знати про переможця другого півфіналу відбору на Євробачення

Відзначається, що Руслані надали можливість першій купити два квитки.

Вона зробила замовлення і отримавши сувенірні квитки заявила, що перший квиток отримає британська журналістка, яка з часів перемоги Руслани у конкурсі, постійно підтримувала Україну.

Популярні новини зараз

Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню

ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Показати ще

"Є людина, яка буде неймовірно вражена тим, що я подарую їй один квиток. Британська журналістка, фанат Євробачення, яка з моменту моєї перемоги завжди писала багато позитивного про Україну", - зазначила Лижичко.

За її словами, журналістка і зараз уважно стежить за тим, як Київ готується до проведення пісенного конкурсу. І саме вона заслужила можливість отримати перший квиток.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", 11 лютого пройшов другий півфінал Національного відбору на конкурс "Євробачення-2017". Стали відомі імена двох фіналістів відбору.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ