Великий і середній бізнес в Україні продовжує зазнавати збитків, але їх кількість скоротилася до 39,7%. Найприбутковішим комерційним заняттям в країні є перукарні.

Про це повідомляє "UBR", посилаючись на дані Державної служби статистики. Українські великі і середні підприємства, згідно з підсумками першого кварталу 2016 року, в цілому як і раніше перебувають в збитках. Але їм вдалося знизити негативний фінансовий результат проведення оподаткування на 85% в порівнянні за періоду з січня по березень минулого часу року. Цей показник тепер становить 58,56 мільярдів гривень.

За звітний період кількість збиткових підприємств зменшилась з 46,6% до 39,7%. Сумарний збиток підприємств становить 156,1 мільярд гривень. Цей показник в 1,6 рази більше, ніж загальний дохід в 97,5 мільярда гривень тих, хто завершив квартал "в плюсі".

Найприбутковішими серед усіх галузей стали тільки три бізнес напрямки. Причому якщо прибуток в сфері освіті в розмірі 30,1 мільйонів гривень зменшилася на 25,5% в порівнянні з початком минулого року, то фінансова і професійна ще в минулому році закінчувала перший квартал зі збитками. За підсумками результат становить 19 мільярдів гривень і 12,66 мільярдів гривень відповідно.

Читайте також: Банки бояться видавати нові кредити

Популярні новини зараз

Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

В інших же сферах діяльності великі і середні підприємства закінчували квартал з негативним фінансовим результатом. Але показник все ж зменшився більше ніж на 60%.

Найбільше скорочення втрат компаній спостерігали в категорії "інші види послуг" - на 95,08%. Сюди входять громадські організації, ремонтні майстерні, перукарні, масажні салони і т.д. Лідерами по зменшенню розміру збитків стали транспортні компанії з показником -87,6% і торгові -82,3%.