20 березня BBC презентує глядачам фільм, де продемонструють найдовшу змію в світі. Анаконду знайшли в джунглях Амазонки.

Про це повідомляють на Daily Mail.

Згідно з повідомленням, документаліст Гордон Б'юкенен представить першу частину міні-серіалу "Племена, хижаки і я", де він разом з аборигенами племені ваорані з Еквадору бере участь в полюванні на анаконд.

Ця небезпечна для людини змія, згідно з віруваннями аборигенів, дарує величезну духовну силу людям, які її впіймали. Гігантська анаконда, яку Б'юкенен і ваорані зловили і потім відпустили, є найдовшою з відомих науці.

Телеведучий прожив з еквадорськими аборигенами два тижні, намагаючись дізнатися таємниці їх звернення з дикою природою. За цей час він зустрівся з річковим дельфіном і ягуаром. Крім того, Б'юкенен брав участь в полюванні на пекарі і допомагав ловити мавп в лісовому покриві.

Популярні новини зараз

Як не "вбити" свій телефон взимку: чого не можна робити з гаджетом у холоди та морози

Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?"

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Показати ще

Читайте також: Як кошеня давало відсіч двом яблукам (відео)

Нагадуємо, що анаконда - вид змій з підродини удавів. У старій літературі можна зустріти назву водяний удав. Це найпотужніша змія сучасної світової фауни. Маса найбільшою з виміряних в Венесуелі самок сягала 97.5 кг при довжині в 5.21 метрів. Є безліч раніше надходили повідомлень про більших особин, змій 9 або 11 метрів в довжину, але тварин таких розмірів так і не було виміряно.