Ешелон військової техніки НАТО рухається в бік Закарпатської області по території Словаччини.
Відео пересування опублікував громадянин словацький громадянин в Facebook.
Варто зазначити, що місто Сабінов, в якому і була виявлена техніка, знаходиться в 150 км від Ужгорода.
Читайте також: НАТО злякалось переговорів з Україною про ППО
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що всі країни НАТО одностайно підтримують Україну, її територіальну цілісність і суверенітет. У членів Альянсу немає сумнівів щодо того, що саме Росія і її поплічники відповідальні за ескалацію ситуації на Донбасі.
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає
ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Як зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе, в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні постійних представників в Альянсі в зв'язку з недавнім загостренням в Авдіївці.
За словами Климпуш-Цинцадзе, союзники підтвердили, що скасування антиросійських санкцій неможлива, оскільки Мінські домовленості, які є єдиним шляхом вирішення конфлікту, не виконуються.