NASA, слідом за успішним збором врожаю червоного салату, оголосило про плани відправити в космос генетично змінені бактерії. Агентство хоче перевірити, чи зможуть астронавти вирощувати такі бактерії на орбіті і використовувати їх, як джерело енергії.

Про це повідомляє Еngadget.

Проведення експерименту заплановано на 2017 році. Під час нього вивчатимуть бактерії Anaebena. Вони в процесі фотосинтезу виробляють цукор. Його може згодовувати іншим генетично модифікованим бактеріям в системі PowerCell. "Бактерії другого ступеня" вже почнуть виробляти хімікати, їжу, паливо і навіть ліки для мандрівників у дальній космос.

"Перші європейці, які прибули до Америки, не брали з собою запасів їжі на все життя, - сказав Лінн Ротшильд з дослідницького центру NASA.

Читайте також: Плаваючий робот буде отримувати енергію з брудної води

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Їм, за його словами, доводилося добувати собі все необхідне вже на новому місці проживання.

Бактерії будуть шість місяців летіти на борту німецького супутника. Таке випробування покаже, чи зможуть вони виживати в космосі. Крім того, цей супутник буде симулювати гравітаційне поле Марса, Місяця і далекого космосу. Це потрібно для того, щоб вивчити, наскільки бактерії підходять для колоній на інших планетах і космічних станцій.