У Конотопі Сумської області посеред вулиці перекинулася військова техніка. А точніше учасником ДТП став зенітно-ракетний комплекс.
Про цей інцидент розповіли місцеві жителі в соціальних мережах.
Судячи за зовнішніми ознаками, на фото зображена бойова машина 9А35 з зенітно-ракетним комплексом 9К35 "Стріла-10". За нез'ясованих обставин техніка виявилася на землі вгору гусеницями.
За одним з припущень, установка перекинулася під час її транспортування по місту (на задньому плані фото видно напівпричіп-платформа).
Читайте також: Жителі Криму залишилися без світла
Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами
Можуть виникнути проблеми з переказами грошей: ПриватБанк запроваджує нові правила для всіх клієнтів
Мобілізація після 50 років: умови стають жорсткішими – призиватимуть за новими правилами
"Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру
Нагадаємо, що напередодні в Конотоп прибула важка військова техніка, яка згодом була задіяна в параді з нагоди святкування 357-ї річниці перемоги українського козацького війська в Конотопській битві.