Депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко розповів можливу версію замаху на депутата від "Самопомочі" Вікторію Войціцьку.

"Знаю, що Віка послідовно намагається добитися, щоб Укрнафта заплатила мільярди заборгованості державі. Зокрема, вона двічі вже подавала заяви в НАБУ, щоб ті розслідували бездіяльність податківців за фактом колосальної несплати податків Укрнафтою", - написав Луценко з уточненням, що НАБУ відмовляло їй в заведенні справи, тому що не бачило факту злочину.

Саме з цим він пов'язує нічні події біля будинку Войницької. Інший депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм назвав події під будинком колеги "початком 90-их".

"Депутат з групи Єврооптимістів, що спеціалізується на сфері енергетики - газ, нафта тощо. Саме вона найчастіше розповідає вам і нам про корупційні схеми поділу потоків під килимом", - так описав ще один нардеп Войницьку.

Читайте також: Боровика винесли із залу Одеської мерії (відео)

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців

Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади

Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Нагадаємо, що в 4 ранку під вікнами будинку Вікторії Войцицької хтось кинув запальну суміш. Вогонь, за словами нардепа, був до другого поверху і мало не взірвав машину.