Фахівці з нідерландської компанії The Hearse & Limo Company створили елітний катафалк. Основою для нього став німецький спорткар.

Такий катафалк зможе з почестями провести в останню путь важливу людини з усіма почестями. Інженери подовжили базову версію BMW 5 Series High Executive, щоб в багажному відділенні розмістилась труна з тілом померлого.

Усередині салону встановили скляну підлогу з підсвічуванням. Автомобіль виконаний в класичному сріблястому кольорі.

Замовило незвичайне авто одне з похоронних бюро. Побудували такі катафалки в двох примірниках. Вони задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, китайські хакери зламали захист автомобіля Tesla і отримали доступ до нього без ключа.

Популярні новини зараз

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати

Показати ще