У самому найближчому часі на київській Оболоні з'являться два нових сквери.
Перший буде знаходитися за адресою проспект Героїв Сталінграда, 31, другий - на Прирічній (розтягнеться від 2 до 46 будинки). Про це передають Вести.
"Нас про це просили багато киян. Особливо - молоді мами. Скаржаться, що в цих місцях багато вагітних, яким ніде погуляти. Київрада вже готує відповідне розпорядження, після якого і будуть видані гроші на ці дві ділянки", - розповів "Вістям" депутат Київради Владислав Михайленко.
Він же пообіцяв, що протягом найближчого часу територію приведуть в порядок і за вказаними адресами з'являться повноцінні функціональні зони відпочинку.
Читайте також: На столичному будівництві розбився робочий
ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Нагадуємо, що в Оболонському районі Києва урочисто відкрили сквер на вулиці Героїв Дніпра.
20 серпня в 14:00 за участю голови Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Олександра Цібульщака і генерального директора КО "Київзеленбуд" Сергія Симонова відбулося урочисте відкриття скверу на вулиці Героїв Дніпра, 53-55.