Винахідник надрукував напівавтоматичну зброю за допомогою 3D-технологій. Він стверджує, що в світі немає аналогів цього зразка. Зброя вже успішно пройшло випробування.
Розробник назвав своє творіння Shuty-MP1. Зовні він більше схожий на мініатюрний пістолет-кулемет. У зброї немає автоматичного режиму стрільби. Але такі недоліки зовсім не зменшують значимість винаходу.
Зброя складається на 95% з деталей, надрукованих на 3D-принтері. 5% він просто придбав, а саме металевий ствол, кілька пружин і болти. Їх не можна було надрукувати, бо вони були б небезпечні для здоров'я.
Зброю складно виявити за допомогою сканерів. Але винахідник заспокоює, що його розробка починає деформуватися після 18 пострілів. Також для безпеки він не став ділитися інструкцією.
Читайте також: Японці створили гнучку друковану плату
Правила бронювання від мобілізації посилили: українцям загрожують масові скорочення
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
"Нікому ще не вдавалося створити на 3D-принтері працює напівавтоматичну зброю. Я з тих людей, які люблять робити те, що вважається неможливим ", - заявив він.
Такі експерименти викликають сильне занепокоєння у влади США. Адже надруковану зброю не зможуть виявити металодетектори, оскільки вона зроблені з пластмаси. Деякі американські політики навіть зажадали заборонити застосовувати технологію 3D-друку для виготовлення зброї.