Колишній нападник київського "Динамо" Артем Мілевський стане гравцем іранського "Персеполісу", повідомляє "Sportarena.com".

В даний момент "Переполіс" проводить збори в Україні - на базі київського "Динамо" на Конча-Заспі. Цей клуб є багаторазовим чемпіоном і призером іранського чемпіонату.

Читайте також: Ронда Роузі та Бекхем обговорили голі знімки одне одного (відео)

Останнім клубом Мілевського була румунська "Конкордія", за яку він зіграв 15 матчів у весняній частині сезону, відзначившись 6 голами і 2 ассистами.

Нагадаємо, черговий гравець київського "Динамо" відправиться в оренду в інший український клуб. 22-річний Олександр Андрієвський проведе першу частину наступного сезону у "Чорноморці" . Про перехід молодого гравця повідомив офіційний сайт одеського клубу. Відомо, що орендна угода розрахована на шість місяців з можливістю подальшого продовження. Андрієвський розпочав збори разом із київським клубом, але у фінальну заявку на чемпіонат не потрапив.

Популярні новини зараз

Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше

Сніг по всій країні і стійкі морози: українців чекають суворі випробування

ПФУ заявив про збільшення важливої виплати: хто отримає більше грошей

Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором

Показати ще