Нападаючий Барселони Ліонель Мессі вирішив скасувати раніше заплановану поїздку до Єгипту після поразки від ПСЖ (0:4) в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Як повідомляє іспанський сайт sport.es в середу аргентинський футболіст планував відвідати захід в Каїрі, присвячений кампанії по боротьбі з гепатитом C. Мессі планував з Парижа відразу вилетіти до Єгипту, але змінив плани і разом з командою повернувся в Барселону, щоб скоріше приступити до тренувань.

Читайте також: З ПСЖ Барселона пролетіла як фанера над Парижем. У мережі зухвало сміються

Нагадаємо, що матч-відповідь Барселони з ПСЖ пройде 8-го березня в Іспанії. А для проходу далі каталонському гранду потрібно забити як мінімум чотири рази, не забуваючи при цьому про захист своїх воріт.

Раніше портал Знай.ua повідомляв, що ПСЖ встановив рекорд у матчі з Барселоною.

Популярні новини зараз

Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог

Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео

"Six-seven" захопив школи: що насправді означає дивний мем, від якого божеволіють діти

Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок

Показати ще