Мешканців столичної Оболоні скликають на громадські слухання з питань благоустрою території та будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра".
Збори відбудуться 29 вересня у приміщенні актового залу загальноосвітнього навчального закладу № 170 по вул. Північна, 8. Початок слухання – о 18:00.
Мешканців району просять прийти на реєстрацію о 17:30 і мати при собі паспорт. Про це повідомила спільнота @ I.LOVE.OBOLON у Facebook. Листівки з інформацією поширюють на Оболоні.
"Дане будівництво – справжній кошмарний сон: чим далі – тим страшніше. Дозвільна документація будівництва, схеми, проект – все надзвичайно непрозоро, таємно й свідомо заплутано з метою замести сліди і збити з пантелику простого обивателя. Але активістам все ж вдалося докопатися до корупційних схем", – написав у Facebook активіст Влад Ноллен.
За його словами, скандальний ТРЦ "Оазис" – лише початок глобальної забудови району, за яку візьметься та ж таки фірма "Елікон ЛТД".
Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
У найближчих планах забудовника звести поруч із новим торговим центром 6-поверховий паркінг, 22-поверховий житловий будинок на місці трамвайного кільця, і ще один величезний ТРЦ на місці ринку "Оболонь".
"І все це – нишком, без узгодження із громадськістю і без включення до Генплану розвитку Києва!" – обурюється активіст.
Ноллен вважає, що за будівництвом над станцією метро "Героїв Дніпра" ховається "примітивний і цинічний зливний бачок для викачування величезних фінансових ресурсів з і без того старезної і хворої економіки країни".
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", станція метро "Героїв Дніпра" тріснула навпіл.