Засновник SpaceX і Tesla Motors Ілон Маск вважає, що введення базового доходу у розвинених країнах є неминучим. Причинами для цього стануть роботизація та втрата робочих місць.
За інформацією Futurism, Маск на саміті у Дубаї розповів про повну автоматизацію галузі логістики у наступні десятиріччя. Однак роботи замінять людей не лише у цій сфері. На думку Маска, керівники країн повинні замислитись про компенсацію робочим, яких замінили машини.
Читайте також: Ми програємо: чи можуть роботи зайняти наші робочі місця
"Думаю, у нас не буде вибору. Сьогодні все менше галузей, в яких роботи кращі за людей. Введення базового доходу є неминучим", - заявив підприємець.
Маск також заявив, що базовий дохід не вирішить проблему того, що люди почнуть відчувати "відсутність сенсу життя", адже багато хто отримує задоволення від роботи.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Зазначимо, що базовий дохід є щомісячною компенсацією з боку держави для населення без необхідності виконувати роботу.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Білл Гейтс вважає, що роботи повинні платити податки.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ