Центр столиці перекриють через проведення дев'ятого жовтня 7-го Київського міжнародного марафону.

Про це повідомляють "Вести". У марафоні прийматимуть участь шість тисяч чоловік, які приїдуть з 40 країн світу. Забіг проведуть вулицями міста.

Водіїв попереджають про незручності та можливі шляхи об'їзду перекритих вулиць. Щоб потрапити з Дніпровського і Деснянського районів в Солом'янський, Святошинський та Голосіївський, водіям краще користуватися Московським мостом. Для цього потрібно рухатися по вулиці Теліги через Шулявку.

З Дарницького та Дніпровського районів в Голосіївський зручніше буде добиратися через Південний міст і по вулиці Саперно-Слобідської. Щоб потрапити в центр водіям слід їхати з Дарницького моста на Наддніпрянське шосе. Після необхідно звернути перед станцією метро "Видубичі" на вулицю Кіквідзе. Так можна виїхати на бульвар Лесі Українки.

Хрещатик перекриють восьмого жовтня з восьмої ранку і до півночі. Рух обмежать на ділянці від вулиці Богдана Хмельницького до Європейської площі.

Популярні новини зараз

Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, киянам запропонували приєднається до ініціативи з розвитку міста і подавати свої ідеї.