Медики підрахували, що жінки, які народжують дітей у більш зрілому віці, живуть довше за інших.

Про це повідомляє Newsyou.info.

За результатами досліджень, жінки, які народили свою дитину у віці після 33 років, у два рази частіше доживають до свого 95-го дня народження, на відміну від тих, хто народив до 29 років.

Провідний дослідник Томас Перлз із США, який займався цим експериментом, зазначив, що не закликає жінок відкладати народження дітей, проте радить не відмовлятися від ідеї народити дитину, якщо вам "глибоко за 30".

Читайте також: Вчені виявили, де найкраще народжувати

Популярні новини зараз

Довго розбиратись не будуть: в українців можуть відібрати частину субсидії, хто в зоні ризику

Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції

Показати ще

"Природна здатність мати дитину в більш пізньому віці вказує, що репродуктивна система жінки старіє повільно, так само відбувається з усім її організмом", - прокоментував Перлз.

За статистичними даними, які оприлюднила організація Long Life Family Study (LLFS), з 551 сімей, де є довгожителі, 462 жінок народжували дітей у зрілому віці.

"Можливо, це може допомогти нам зрозуміти, чому 85 відсотків жінок живуть 100 і більше років, тоді як серед чоловіків таких лише 15 відсотків", - підсумував дослідник.

Нагадаємо, раніше ряд експертів оцінили умови, в яких матері різних країн виховують своїх дітей. Виявилося, Норвегія - найзаможніша країна для материнства.