ПАТ "Київводоканал" повідомили у правоохоронні органи про можливу загрозу потрапляння міндобрив у Десну. Про це написали на офіційному сайті.
Вчора, 25 березня, співробітники водоканалу обстежили територію поблизу селища Новосілки у Вишгородському районі на березі річки Десна вище за течією від Деснянського водозабору. На місці виявили переорані з осені сільськогосподарські угіддя на відстані 40-50 метрів від берега річки. Також на території невідомого підприємства в селищі знайшли мішки з мінеральними добривами.
Фахівці водоканалу разом з головою селища Новосілки зразу ж повідомили співробітникам правоохоронних органів про можливу загрозу потрапляння міндобрив у Десну. По факту склали відповідну заяву, що дає підстави для встановлення власника угідь.
У заяві вказано на порушення норм Водного кодексу України. Відповідно до кодексу прибережні захисні смуги встановлюють на березі уздовж води шириною 100 метрів.
Читайте також: Поліція займеться скупниками краденої техніки на радіоринку
Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти
Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей
Замість бензину — спирт: які заправки краще взагалі оминати
Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Нагадаємо, що Деснянська водопровідна станція забезпечує питною водою 60% Києва.