У Києві на розі вулиць маршала Жукова і Миколи Матеюка пішов під землю асфальт на тротуарі.
Ремонтні бригади уже другий день намагаються відкачати воду, щоб розпочати ремонт, повідомляє "Сегодня".
Нагадаємо, що за останній місяць у столиці сталося кілька подібних подій. Так, 30 березня на перетині вулиць Тургенєвської та Павлівської під автомобілем провалився асфальт.
11 березня на вулиці Богдана Хмельницького на бруківці провалився автобус. 5 березня на вулиці Дегтяренка під асфальт провалилася бетономішалка. Ще кілька тижнів до того - 24 лютого - асфальт провалився на проїжджій частині на перетині вулиць Воровського і Дмитрівської, біля цирку.
Читайте також: У Києві на "зебрі" насмерть збили пішохода
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Тим часом, киянам обіцяють, що найближчим часом запрацює сайт, на якому всі бажаючі зможуть контролювати ліквідацію місць з поганим асфальтовим покриттям доріг. При цьому КП "Київавтодор" в бадьорому настрої звітує на своїй сторінці в Facebook про роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі.