У столиці грабіжники напали на водія позашляховика марки "Volkswagen". У нього відібрали сумку, в якій знаходилося близько 800 тисяч гривень.
Такою інформацією поділився портал "Обозреватель".
Згідно з повідомленням, інцидент стався вчора, 20 липня, за адресою: вулиця Червоноткацька, 46 у Дніпровському районі.
Стало відомо, що до автомобіля "Volkswagen" під'їхала "Toyota Camry" темного кольору. З неї вийшов невідомий чоловік, який підбіг до позашляховика, розбив заднє скло і витягнув сумку.
Після цього грабіжник на "Toyota" зник з місця події.
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Читайте також: Мешканці Борщагівки воюють із забудовником за парк
Нагадуємо, вчора ввечері на бульварі Шевченка "Ніссан" протаранив "Черрі" з дитиною. Є постраждалі. Як повідомляють правоохоронці, інцидент стався близько 20:00.
Там, на перетині з вулицею Симона Петлюри, сталося зіткнення автомобілів "Черрі" і "Ніссан": один з водіїв їхав на заборонний сигнал світлофора.