За некошений газони на столичних комунальників будуть накладати штрафні санкції. Про це під час інспекції одного з районів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, пише "Місто Київ".
"Є ділянки, до яких ще навіть не доходили. Ми ці території знаходимо і прекрасно знаємо. Будемо залучати до відповідальності", - сказав Пантелєєв.
Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, в свою чергу, підкреслив, що згідно з нормативами трава на газонах повинна бути не вище 15 сантиметрів. "Зараз ми трохи відстаємо від плану по скосу бур'яну. Ідуть дощі, і темпи зростання трави значно випереджають звичайні", - зазначив він.
При цьому Пантелєєв зазначив, що після винесення попереджень з боку інспекторів, комунальники миттю беруться за роботу.
Читайте також: Реконструкція Сінного ринку призведе до скандалу з ЮНЕСКО
В Україні візьмуть під контроль усі поїздки в таксі: що зміниться
Серйозно вдарить по кишені: в Україні злетять ціни на бензин та комуналку
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Зазначимо, що через нестабільну погоду в Києві, зокрема дощів, комунальники не встигають викошувати бур'ян на вулицях міста. А деякі просто ухиляються від своїх зобов'язань і беруться за роботу лише після винесення попереджень з боку інспекторів по міському благоустрою.