Наступного тижня у столиці відкриваються перші безкоштовні курси комп'ютерної грамотності ITArts. Заняття проходитимуть в НТУУ "КПІ", якій став партнером цього соціального освітнього проекту. Проект здійснюється повністю на волонтерських засадах – ані грантів, ані бюджетного фінансування, лише прагнення допомогти тим, хто відчуває потребу в розширенні своїх знань про інформаційні технології та вмінь ними користуватись.

"Від багатьох знайомих, колег і навіть власних студентів я останнім часом все частіше чула, що непогано було б влаштувати такий собі доступний для широкого загалу комп'ютерний лікнеп. Бо наявні комп'ютерні курси по-перше, платні, а, по-друге, і це основне – вони вимагають від слухачів серйозних базових фахових знань і готують до професійної діяльності в сфері ІТ. А навичок, необхідних для життєвих повсякденних потреб, здобути просто нема де. І ми рішили виправити це становище, - розповідає ініціатор і організатор курсів, доцент кафедри видавничої справи та редагування НТУУ "КПІ" Радміла Сегол.

Вести заняття будуть і викладачі Київського політеху, і студенти старших курсів, які вже працюють в ІТ, і фахівці цієї сфери.

"Ми орієнтували усіх лекторів на те, що їм доведеться працювати з непідготовленою аудиторію, яка здебільшого складається з гуманітаріїв, з людей, які в своїй професійній діяльності майже не стикаються з сучасними комп'ютерними технологіями. Але вони стикаються з ними у житті, і це викликає у них певні складнощі", - зазначає ініціатор лекторію.

Читайте також: У Києві з'явиться мандрівна крамничка (фото, відео)

Популярні новини зараз

Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Про затребуваність цієї ініціативи свідчить те, що протягом тижня на курси, які спеціально жодним чином не рекламувались, зареєструвалося понад півтори сотні осіб у віці від 17 до 64 років. Найбільше зацікавились молодь, старших за 30 років – лише третина.

"Iнформацію про наш лекторій ми розповсюджували через соціальні мережі, а ними більше користується молодь. Ми отримали такий відгук, що тепер доводиться шукати більшу аудиторію, ніж планували спочатку. З цим пов'язана і затримка з початком занять: планували розпочати заняття вже 23 березня, а доведеться переносити на тиждень", - розповідає Радміла.