Киян запрошують на незвичайну екскурсію по ще не побудованому метро на Троєщину.
Організатори обіцяють розповісти захоплюючу історію знаменитого довгобуду від зародження ідеї і до наших днів, а також - показати безліч креслень, ескізів та інших "цікавих картинок".
"За кілька десятиліть майбутня четверта лінія метро встигла обрости власними міфами, легендами і байками, хоча деякі із них до реального проекту не мають ніякого стосунку", - пишуть організатори на сторінці заходу в Facebook.
Автобусно-пішохідна екскурсія відбудеться 1 жовтня. А проводитиме її відомий київський блогер Олег Тоцький - автор безлічі матеріалів про Київське метро і проекту "Метро, якого немає", присвяченого історії Київського метро.
Вартість екскурсії - 130 грн. Тривалість - близько 4-5 годин.
Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на станції "Героїв Дніпра" знову НС: провалилася людина.