Найближчим часом у столиці можуть заборонити сушити білизну на балконах під загрозою штрафів. Такою інформацією поділився портал "vgorode.ua".
Заступник мера столиці Олексій Резніков, який є ініціатором проекту, повідомив, що проект обіцяють винести на розгляд у вересні.
Архітектори столиці думають, що в Києві пора ввести термін "публічний простір" на рівні законодавства. Вони вважають, що вивішування білизни на балконах псує зовнішній вигляд міста.
За словами Резнікова це стосується не тільки центру Києва. Адже жителі будь-якого району столиці мають право бачити фасади будинків пристойними.
Читайте також: Автовикрадачі видавали себе за комунальників
Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом
Долар може стрибнути вище 55 гривень: НБУ різко погіршив прогнози
Українців зобов'язали платити за тепло у під'їздах: чи можна відмовитись від таких квитанцій
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
Нагадуємо, Незабаром в столиці з'являться патрнулі інспекторів з благоустрою та поліцейські, які будуть оперативно виявляти правопорушників, що викидають сміття "повз урну".