В Україні із зростанням кількості охочих придбати нове житло збільшилася кількість аферистів, які тільки і чекають на любителів вигідних пропозицій.
Про це повідомляє "24 канал".
Статистика підтверджує, що значна частина вкладених у нерухомість коштів просто зникає у кишенях організаторів подібних оборудок – близько 31,5 тисячі українців залишаються без житла і без засобів на існування.
Читайте також: Киян тероризують квартирні аферисти
Експерти радять бути обережними ще до того, як вам запропонують угоду. Наприклад, ніколи не варто погоджуватися на сумнівні умови, такі як відсутність гарантії на "право володіння". У такому випадку можете навіть не розраховувати на квартиру, адже фінансового забезпечення будівництва може і не бути, а сама власність – по факту не буде вашою.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Крім того, звертайте увагу на те, як саме проводяться найменші операції з боку забудовника – передача ключів або підписання документів. Якщо вам їх просто швидко віддають десь посеред вулиці, то це перша ознака махінації.
Аферисти можуть також наживатися на неіснуючому договорі із комунальними службами, використовуючи необізнаність покупця. Насправді, обслуговувати будинок ніхто не буде, а юридично довести обман – дуже складно.
Щоб не стати жертвою злочинців, слід перш за все переглянути законодавчі норми, а також порадитися із фахівцями, адже, поспішаючи у такому питанні, можна просто лишитися на вулиці.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що аферисти виманюють гроші та персональні дані українців для оплати неіснуючого житла.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ