Від компанії "Яндекс Україна" вимагають надати дані щодо користувачів сервісу "Яндекс.Пошта" і диспут до нього. Про це пишуть у виданні Укрінформ.

За рішенням суду, компанія має надати доступ українським правоохоронцям до електронної пошти користувачів, які використовують цей російський сервіс для переписки.

Читати також: Google дозволяє прогулятись у маєтку Бетмена

В самій компанії вже поспішили повідомити, що вона не має такого доступу і що безпосередньо потрібно звертатись до російської організації ТОВ "Яндекс", як є засновником цього сервісу. Крім того, в "Яндекс Україна" наголосили, що вони не є адміністраторами цього сервісу.

Нагадаємо, днем раніше народні депутати повідомили, що заборонять транслювати російські серіали на українському телебачення. Також стало відомо й про те, що сьогодні комітет закордонних справ при Верховній Раді практично одноголосно підтримав постанову, за якою дипломатичні стосунки із країною-агресором розриваються повністю. Четверо депутатів все ж утримались від голосування, серед яких є і Галина Гопко.

Популярні новини зараз

Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще