Патрульна поліція не збирається брати на себе відповідальність за недавню аварію. Правоохоронці спростували свою провину в нічному ДТП в Києві. Вони звинувачують в аварії водія "Chevrolet".
Про це повідомляють "Вести" з посиланням на інформацію від спікера патрульної поліції Віктора Шеверди.
На думку поліцейських, винуватцем ДТП на перехресті вулиць Оленівської і Межигірської в Києві був саме водій " Chevrolet".
Читайте також: У Києві "Хюндай" вилетів на тротуар і збив велосипедиста
"За нашою інформацією, він проїжджав перехрестя на заборонний сигнал світлофора. У результаті зіткнення водій "Chevrolet "отримав забої м'яких тканин, є підозра на струс мозку. Він був госпіталізований. Патрульні не постраждали - максимум отримали синці", - повідомив спікер.
Ухилянтам не залишать шансу: на облік ТЦК поставить автоматично
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що водій "Chevrolet" їхав на зелений сигнал світлофора, а в результаті зіткнення постраждав пасажир іномарки, а також патрульні поліцейські.