В Іспанії господарі залишили свого собаку у машині в страшну спеку. Небайдужі поліцейські побачили страждання тварини та врятували її, розбивши у машині скло.
Відео порятунку собаки з'явилось на сторінці іспанської поліції у Facebook. Полісмени запевняють, що бідолашний собака помер би у салоні, якщо просидів би там ще кілька годин. Один з копів вибив у машині скло та дістав звідти пса.
Одразу після звільнення собака побіг до води та протягом кількох годин не міг відійти від стресу. Його господарів поки не знайшли, а машину відвезли на штрафмайданчик. Не виключено, що господаря покарають за таке знущання.
Коп-рятівник став зіркою у соціальних мережах. Відео з його вчинком за тиждень передивились близько мільйона разів.
Читайте також: Японські екзорцисти виганяють бісів з собак
Від ТЦК не сховаються: кого почнуть мобілізувати з 1 червня
ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік
Гороскоп на сьогодні, 27 травня: день рішень, помилок і шансів, які не можна проґавити
У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
До речі, японці вирішили лікувати неадекватних собак дивними методами. Вони відкрили у Кагосімі салон, в якому екзорцисти виганяють з тварин бісів.