Чергового чиновника ФІФА відсторонили від футбольної діяльності. Комітет з етики Міжнародної федерації футболу таке рішення виніс відносно колишнього генерального секретаря Жерома Вальке. Причиною цього стало махінації, які він проводив з квитками.
Про це повідомляє ВВС. Комітет заборонив йому займати пов'язані з футболом посади протягом 12 років. Крім цього 55-річний чиновник сплатить штраф. Його розмір складе майже 102 тисячі доларів.
Адвокат Вальке зазначив, що підзахисний не зробив нічого протизаконного, а рішення проти нього назвав несправедливим та політично мотивованим. Футбольного функціонера відсторонили від виконання обов'язків з 17 вересня 2015 року. А сьомого січня цього року арбітражна палата комітету з етики ФІФА відкрила справу проти нього. В той же час Міжнародна футбольна асоціація рекомендувала відсторонити його на дев'ять років.
Читайте також: "Ліверпуль" почув фанатів та знизив ціну на квитки
Вальке підозрюють у причетності до нелегальної схеми продажу квитків на матчі ЧС-2014 у Бразилії. Крім цього,він неодноразово використовував кошти ФІФА на приватні літаки для подорожей, які не пов'язані з роботою федерації.
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Чиновник відкидає всі звинувачення в свою адресу. Він називає їх необґрунтованими.